Apie Sonus Akademija

Sonus Akademija – tai muzikos studija ir bendruomenė, kuri teikia įvairias paslaugas siejamas su muzika: organizuoja renginius ir vakarėlius , rūpinasi jų techniniu aptarnavimu, nuomoja aparatūrą ir studijos patalpas. Viena unikaliausių Sonus Akademijos teikiamų paslaugų – DJ ir Muzikos produkcijos kursai, kurie leidžia atrasti save muzikos industrijoje. Mokiniai skatinami tobulėti, muzikinėje veikloje jiems kuriamos realios perspektyvos.

Sonus Akademija siūlo individualias pamokas bei dvi studijų programas: DJ ir Muzikos produkcijos, kurios yra sudarytos iš trijų pakopų - Naujoko, Pažengusiojo ir PRO. Dėl ko kiekvienas nesunkiai atrasite sau tinkamiausią kursą pagal jau turimas ar norimas įgauti žinias. O baigusiesiems kursus (vos tik mokinys yra pasiruošęs) yra sudaroma galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose.

Baigusiesiems kursus įteikiamas baigimo sertifikatas ir suteikiama galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose ar net išleisti savo pirmąjį kūrinį.